HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Marius NGJELA

Personal data

Picture of Marius NGJELA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Marius NGJELA
Birthday (Age):22. Janar 1983 (39)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday August 23BesavsSkenderbeu010--------
Saturday August 28DinamovsBesa010--------
Saturday September 11BesavsFlamurtari010--------
Saturday October 16ElbasanivsBesa100--------
Monday October 25BesavsTirana100--------
Saturday October 30BylisvsBesa100--------
Saturday November 06BesavsKastrioti101--------
Friday November 12LacivsBesa100--------
Saturday November 20SkenderbeuvsBesa100--------
Tuesday November 30BesavsDinamo100--------
Monday December 13FlamurtarivsBesa010--------
Saturday December 18TeutavsBesa100--------
Friday December 24BesavsShkumbini010--------
Sunday March 06VllazniavsBesa100--------
Games total951--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Butrinti------------
Kategoria 1 2011-12Butrinti33--21------
Kategoria Superiore 2010-11Besa6331--------
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi139421-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari211---2-----
Career Total241683313-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13ButrintiSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12ButrintiSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariSulmues