HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Denis MUSTAFARAJ

Personal data

Picture of Denis MUSTAFARAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Denis MUSTAFARAJ
Birthday (Age):02. Prill 1985 (37)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 12VllazniavsLaci010--1-----
Thursday September 30LacivsBylis100--11----
Sunday October 24FlamurtarivsLaci101--------
Saturday October 30LacivsSkenderbeu100--------
Saturday November 06DinamovsLaci100--------
Friday November 12LacivsBesa100--------
Sunday November 21LacivsTeuta100--------
Sunday November 28ShkumbinivsLaci100--------
Sunday December 19ElbasanivsLaci010--------
Friday December 24LacivsTirana101--------
Saturday January 22BylisvsLaci100--------
Friday January 28LacivsKastrioti100--------
Friday February 04LacivsFlamurtari101--------
Saturday February 12SkenderbeuvsLaci010--1-----
Friday February 25BesavsLaci101--1-----
Friday March 11ShkumbinivsLaci010--------
Sunday March 20LacivsDinamo100--------
Friday April 01LacivsElbasani100--------
Monday April 11TiranavsLaci101--------
Games total1545--41----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Laci------------
Kategoria Superiore 2011-12Laci------------
EUROPA League 2010-11Laci------------
Kategoria Superiore 2010-11Laci99-2--41----
Kategoria Superiore 2009-10Laci161512--51----
Career Total252414--92----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMesfushor