HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Viktor GJYLA

Personal data

Picture of Viktor GJYLA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Viktor GJYLA
Birthday (Age):11. Maj 1982 (40)
Height:173 cm
Weight:68 kg
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22ShkumbinivsKastrioti100--------
Monday August 30LacivsShkumbini010--------
Sunday September 12ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday September 18DinamovsShkumbini100--1-----
Monday September 27ShkumbinivsBesa100--------
Saturday October 02TeutavsShkumbini100--------
Sunday October 17ShkumbinivsFlamurtari100-1------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini100--------
Saturday November 06ShkumbinivsTirana101--------
Saturday November 13BylisvsShkumbini010--------
Monday November 22KastriotivsShkumbini100--------
Sunday November 28ShkumbinivsLaci100--------
Sunday December 12SkenderbeuvsShkumbini100--------
Monday December 20ShkumbinivsDinamo100--------
Friday December 24BesavsShkumbini100--------
Wednesday January 26ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday January 30FlamurtarivsShkumbini101--------
Saturday February 05VllazniavsShkumbini100--------
Friday February 11ShkumbinivsElbasani100--------
Sunday February 20TiranavsShkumbini100--------
Saturday February 26ShkumbinivsBylis1001-------
Sunday March 06DinamovsShkumbini100--1-----
Friday March 11ShkumbinivsLaci100--------
Sunday March 20TiranavsShkumbini100--------
Friday April 01ShkumbinivsVllaznia100--1-----
Friday April 15ShkumbinivsFlamurtari100--------
Sunday April 24ShkumbinivsBesa100--------
Saturday April 30TeutavsShkumbini100--------
Wednesday May 04ShkumbinivsKastrioti100--------
Games total2722113-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja121112--7-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja11----1-----
Kategoria Superiore 2012-13Tomori------------
Kategoria 1 2012-13Lushnja11----------
Kategoria Superiore 2011-12Tomori88----4-----
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini1515-1113-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1716142-2-----
Career Total5553273117-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TomoriMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor