HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 10 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Erjon MUSTAFAJ

Personal data

Picture of Erjon MUSTAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erjon MUSTAFAJ
Birthday (Age):29. Janar 1989 (33)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday August 30LacivsShkumbini010--------
Sunday September 12ShkumbinivsSkenderbeu101--1-----
Saturday September 18DinamovsShkumbini100--------
Monday September 27ShkumbinivsBesa100--------
Saturday October 02TeutavsShkumbini100--------
Sunday October 17ShkumbinivsFlamurtari101--------
Saturday October 23ShkumbinivsVllaznia101--------
Sunday October 31ElbasanivsShkumbini100--------
Saturday November 06ShkumbinivsTirana101--------
Saturday November 13BylisvsShkumbini100--------
Monday November 22KastriotivsShkumbini100--1-----
Sunday December 12SkenderbeuvsShkumbini100--------
Monday December 20ShkumbinivsDinamo100--------
Friday December 24BesavsShkumbini100--------
Wednesday January 26ShkumbinivsTeuta100-1------
Saturday February 26ShkumbinivsBylis0102-------
Sunday March 06DinamovsShkumbini100--------
Friday March 11ShkumbinivsLaci101--------
Sunday March 20TiranavsShkumbini100--1-----
Friday April 01ShkumbinivsVllaznia101--------
Saturday April 09SkenderbeuvsShkumbini101--------
Friday April 15ShkumbinivsFlamurtari1002-1-----
Sunday April 24ShkumbinivsBesa1001-1-----
Saturday April 30TeutavsShkumbini100--------
Wednesday May 04ShkumbinivsKastrioti1001-------
Games total2327615-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Butrinti------------
Kategoria Superiore 2013-14Teuta51411-1---1-
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini321-2-3--1--
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini131216716-----
U-21 InternationalsShqiperia U-21------------
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1414-35210-----
Career Total352961015320--11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ButrintiSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Sulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniSulmues