HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Dusan POPOVIC

Personal data

Picture of Dusan POPOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Dusan POPOVIC
Birthday (Age):20. Prill 1981 (43)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 22VllazniavsBylis1001-------
Saturday August 28BylisvsElbasani101--------
Sunday September 12TiranavsBylis1001-------
Sunday September 19FlamurtarivsBylis101--------
Saturday September 25BylisvsKastrioti100--------
Thursday September 30LacivsBylis100--------
Saturday October 16BylisvsSkenderbeu100--1-----
Sunday October 24DinamovsBylis100--1-----
Saturday October 30BylisvsBesa100--------
Monday November 08TeutavsBylis100--------
Saturday November 13BylisvsShkumbini100--------
Friday November 19BylisvsVllaznia100--------
Saturday November 27ElbasanivsBylis100--------
Saturday December 11BylisvsTirana1001-1-----
Friday December 24KastriotivsBylis101--------
Games total15033-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia------------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis85341-6-----
Kategoria Superiore 2010-11Bylis77-13-3-----
Kategoria 1 2009-10Bylis1212-94-1-----
Career Total27243148-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BylisPLAYERS