HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

CHAMPIONS League 2010-11

Player Information - Marko PUTINCANIN

Personal data

Picture of Marko PUTINCANIN
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Marko PUTINCANIN
Birthday (Age):16. Dhjetor 1987 (34)
Height:183 cm
Weight:78 kg
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday July 14Fotbal Club SheriffvsDinamo100--1-----
Tuesday July 20DinamovsFotbal Club Sheriff100--1-----
Games total200--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
CHAMPIONS League 2010-11Dinamo11----2-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo11922-15-----
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo1414-11-4-----
Career Total2624231111-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
CHAMPIONS League 2010-112010-11DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoMesfushor