HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 20 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Dorian BUBEQI

Personal data

Picture of Dorian BUBEQI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Dorian BUBEQI
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--1-----
Wednesday September 02TurbinavsLushnja1002-------
Saturday September 12LushnjavsAda1001-1-----
Saturday September 19KamzavsLushnja100--1-----
Saturday October 03LushnjavsElbasani100--------
Saturday October 17MemaliajvsLushnja101--------
Saturday October 24LushnjavsBurreli1013-1-----
Saturday October 31Bilisht SportvsLushnja100--------
Saturday November 07LushnjavsGramshi1002-------
Saturday November 21PartizanivsLushnja100--------
Saturday November 28LushnjavsBylis100--1-----
Saturday December 12LushnjavsSkrapari1014-1-----
Saturday February 06LushnjavsTurbina101--1-----
Saturday February 20LushnjavsKamza1011-------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja1001-------
Sunday March 07ElbasanivsLushnja100--------
Saturday March 20LushnjavsMemaliaj1002-------
Sunday March 28BurrelivsLushnja100--------
Games total180516-7-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Besa32111-1-----
Kategoria 1 2010-11Tomori1-1-1-------
Kategoria 1 2009-10Lushnja1010-420-7-----
Career Total14122522-8-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12BesaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11TomoriMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaSulmues


Staff career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaZv/Tranjer