HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Nentor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Flanres CAKU

Personal data

Picture of Flanres CAKU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Flanres CAKU
Birthday (Age):02. Shkurt 1990 (33)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday November 07AdavsSopoti010--------
Saturday February 06BurrelivsAda100--1-----
Saturday February 27AdavsGramshi100--1-----
Saturday March 06Bilisht SportvsAda100--------
Saturday March 20AdavsElbasani101--------
Saturday March 27SkraparivsAda100--------
Games total5201--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2015-16Ada------------
Kategoria 1 2014-15Ada------------
Kategoria 1 2012-13Burreli------------
Kategoria 1 2011-12Burreli33----1-----
Kategoria 1 2010-11Ada------------
Kategoria 1 2009-10Ada222201--2-----
Career Total255201--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2015-162015-16AdaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15AdaMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13BurreliMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12BurreliMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11AdaMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10AdaPLAYERS


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit