HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa Kosoves

Player Information - Chukwudi OGNONNAYA

Personal data

Picture of Chukwudi OGNONNAYA
Nationality:Nigeria, Federal Republic of Nigeria, Federal Republic of
Name:Chukwudi OGNONNAYA
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA010-
Games total0200-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Superkupa KosovesLIRIA-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10LIRIA11-1-
Career Total11-1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Superkupa Kosoves2011LIRIAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10LIRIAPLAYERS