HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Behar MALIQI

Personal data

Picture of Behar MALIQI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Behar MALIQI
Birthday (Age):22. Shtator 1986 (35)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 22LIRIAvsPRISHTINA100--------
Sunday August 30PRISHTINAvsKOSOVA(V)100--------
Wednesday September 02FERIZAJvsPRISHTINA100--1-----
Saturday September 05PRISHTINAvsKEK-U100--------
Sunday September 13FLAMURTARIvsPRISHTINA100--1-----
Saturday September 19PRISHTINAvsBESA100--------
Wednesday September 23DRENICAvsPRISHTINA100--------
Sunday September 27PRISHTINAvsVELLAZNIMI100--1-----
Sunday October 04PRISHTINAvsHYSI1001-------
Games total9001-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Partizani117441-62----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA43111-2---1-
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA55--2-3-----
Career Total2015554-112--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS