HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Veton SHABANI

Personal data

Picture of Veton SHABANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Veton SHABANI
Player Position:PLAYERS

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi55----2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA22--1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA642---1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA------------
Career Total13112-1-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS