HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
 Ekipi - TREPCA [TRE]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Liridon AHMETILiridon AHMETI  Republika e Kosoves16. Korrik 1983 (40)88--
0Florent AZIRIFlorent AZIRI  Republika e Kosoves03. Shtator 1988 (35)12331203
0Lavdim BALILavdim BALI  Republika e Kosoves21. Prill 1989 (35)----
0Emin BALICIEmin BALICI  Bosnia and Herzegovina02. Qershor 1983 (41)266203
0Enis FETAHUEnis FETAHU  Republika e Kosoves- (-)61160-
0Shpëtim FETAHUShpëtim FETAHU  Republika e Kosoves01. Korrik 1982 (41)55-1
0Fetah IBRAHIMIFetah IBRAHIMI  Republika e Kosoves06. Korrik 1985 (38)44--
0Mehmet IBRAHIMIMehmet IBRAHIMI  Republika e Kosoves01. Qershor 1985 (39)----
0Sheremet ISUFISheremet ISUFI  Republika e Kosoves13. Maj 1976 (48)1033100-
0Bardhyl KACIUBardhyl KACIU  Republika e Kosoves02. Dhjetor 1986 (37)88-1
0Enver KOCIEnver KOCI  Republika e Kosoves07. Dhjetor 1984 (39)----
0Fitim LLAPASHTICAFitim LLAPASHTICA  Republika e Kosoves06. Tetor 1985 (38)88--
0Seid ONBASHISeid ONBASHI  Republika e Kosoves06. Mars 1982 (42)20-20-
0Elvis OSMANIElvis OSMANI  Republika e Kosoves08. Shtator 1976 (47)99-3
0Suad PETRINACSuad PETRINAC  Croatia, Republic of13. Korrik 1972 (51)66--
0Diamant PLLANADiamant PLLANA  Republika e Kosoves16. Shtator 1989 (34)22-2
0Naser PRAPASHTICANaser PRAPASHTICA  Republika e Kosoves01. Tetor 1980 (43)33--
0Samir SAHITISamir SAHITI  Republika e Kosoves15. Gusht 1988 (35)288201
0Florent SEJDIUFlorent SEJDIU  Republika e Kosoves26. Janar 1990 (34)277206
0Visar SERMAXHAJVisar SERMAXHAJ  Republika e Kosoves02. Janar 1985 (39)655603
0Veton SHABANIVeton SHABANI  Republika e Kosoves- (-)----
0Visar SHKUPOLLIVisar SHKUPOLLI  Republika e Kosoves04. Maj 1985 (39)222202
0Ilie STOEVIlie STOEV  Bulgaria, Republic of09. Prill 1977 (47)66--
Total