HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Ilie STOEV

Personal data

Picture of Ilie STOEV
Nationality:Bulgaria, Republic of Bulgaria, Republic of
Name:Ilie STOEV
Birthday (Age):09. Prill 1977 (47)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 30GJILANvsTREPCA100--------
Wednesday September 02VELLAZNIMIvsTREPCA100--------
Sunday September 06TREPCAvsLIRIA100--------
Saturday September 19TREPCAvsFERIZAJ100--------
Wednesday September 23KEK-UvsTREPCA100--1-----
Sunday September 27TREPCAvsFLAMURTARI100--------
Games total600--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Superkupa KosovesTREPCA11-1--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA 8911----2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA33----1-----
Career Total55-1--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Superkupa Kosoves2011TREPCAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCA 89Mbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS