HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10

Player Information - Samir SAHITI

Personal data

Picture of Samir SAHITI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Samir SAHITI
Birthday (Age):15. Gusht 1988 (35)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 15PRISHTINAvsTREPCA101--------
Sunday August 23TREPCAvsHYSI100--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Sunday August 30GJILANvsTREPCA010--------
Wednesday September 02VELLAZNIMIvsTREPCA100--1-----
Sunday September 06TREPCAvsLIRIA100--------
Sunday September 13KOSOVA(V)vsTREPCA100--------
Saturday September 19TREPCAvsFERIZAJ100--------
Wednesday September 23KEK-UvsTREPCA100--1-----
Sunday September 27TREPCAvsFLAMURTARI100--------
Games total8201--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Bylis1-1---1-----
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11-1--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERIZAJ11--1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11HYSI------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA44--1-2-----
Career Total76112-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERIZAJMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11HYSIMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS