HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Armand PASHA

Personal data

Picture of Armand PASHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Armand PASHA
Birthday (Age):17. Janar 1991 (33)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo100--------
Saturday September 17ShkumbinivsApolonia100--------
Saturday October 01KamzavsApolonia010--------
Sunday October 16ApoloniavsTeuta010--------
Sunday October 30ApoloniavsTirana010--------
Sunday November 06FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday November 19ApoloniavsVllaznia100--12----
Games total430--12----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Iliria------------
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia422---11----
U-21 InternationalsShqiperia U-2122----------
Kategoria Superiore 2009-10Laci------------
Career Total642---11----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15IliriaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMbrojtes