HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 05 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12

Player Information - Erand HOXHA

Personal data

Picture of Erand HOXHA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Erand HOXHA
Birthday (Age): 25. Prill 1985 (36)
Player Position: Mbrojtes

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Saturday October 22 Besa vs Skrapari 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday November 19 Lushnja vs Besa 1 0 0 - - 1 - - - - -
Saturday November 26 Besa vs Butrinti 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday April 28 Elbasani vs Besa 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 4 0 0 - - 1 - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Teuta - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Teuta 2 2 - - - - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2015-16 Teuta 7 7 - 1 1 - 1 - - - - -
Kategoria Superiore 2014-15 Teuta 15 15 - 3 - - 2 - - - 1 -
Kategoria Superiore 2013-14 Besa 10 10 - - - - 4 - - - - 1
Kategoria Superiore 2012-13 Besa 3 3 - - - - 1 - - - - -
Kategoria 1 2011-12 Besa 2 2 - - 1 - 1 - - - - -
EUROPA League 2010-11 Besa - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Elbasani 2 1 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Besa 2 1 1 - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2009-10 Besa 5 3 2 - - - 1 - - - - -
Kategoria 1 2009-10 Skrapari - - - - - - - - - - - -
Career Total 48 44 4 4 2 - 11 - - - 1 1

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Teuta Mbrojtes
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Teuta Mbrojtes
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Teuta Mbrojtes
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Teuta Mbrojtes
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Teuta Mbrojtes
Kategoria Superiore 2014-15 2014-15 Teuta Mbrojtes
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Besa Mbrojtes
Kategoria Superiore 2012-13 2012-13 Besa Mbrojtes
Kategoria 1 2011-12 2011-12 Besa Mbrojtes
EUROPA League 2010-11 2010-11 Besa Mbrojtes
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Elbasani Mbrojtes
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Besa Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-10 2009-10 Besa Mesfushor
Kategoria 1 2009-10 2009-10 Skrapari Mesfushor