HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Ibrahim PECI

Personal data

Picture of Ibrahim PECI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ibrahim PECI
Birthday (Age):26. Mars 1989 (32)
Height:184 cm
Weight:77 kg
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27TREPCA 89vsBESA010--------
Sunday September 11TREPCA 89vsGJILAN100--1-----
Sunday September 18VELLAZNIMIvsTREPCA 89100--------
Sunday October 23TREPCAvsTREPCA 89100--1-----
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA100--0-----
Wednesday November 09TREPCA 89vsDRITA010--------
Sunday November 13GJILANvsTREPCA 89100--------
Sunday November 20TREPCA 89vsVELLAZNIMI1011-------
Thursday November 24KEK-UvsTREPCA 89100--------
Games total7211-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA 89------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA 8953212-3-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA 891-1-1-2-----
Career Total63313-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCA 89Sulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCA 89Sulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCA 89Mesfushor