HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 23. Tetor 2011 - 15:00 h

TREPCATREPCA 89
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Tetor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adem Jashari" - Mitrovicë
Match referee(s):Ali PESHTERI, Përparim HASANI, Faton BRAHUSHI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 18' : Berat HYSENI ( 1 )
 • 32' : Sadri ADEMI ( 1 )
 • 70' : Festim KRASNIQI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 51' : Arben ZHJEQI ( 1 )
 • 17' : Liridon KUKAJ ( 1 )
 • 59' : Ibrahim PECI ( 1 )
 • 65' : Lindrit MISINI ( 1 )
 • 90' : Fatmir TOLAJ ( 1 )
 • 92' : Enes MANXHOLLI ( 1 )