HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 10 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Numfor AMBE

Personal data

Picture of Numfor AMBE
Nationality:Cameroon, Republic of Cameroon, Republic of
Name:Numfor AMBE
Nickname:Silvestre
Birthday (Age):19. Gusht 1982 (39)
Height:180 cm
Weight:78 kg
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27TREPCA 89vsBESA100--------
Wednesday September 07DRITAvsTREPCA 89100--------
Sunday September 11TREPCA 89vsGJILAN100--------
Sunday September 18VELLAZNIMIvsTREPCA 89100--------
Sunday October 23TREPCAvsTREPCA 89101--------
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA010--------
Wednesday November 09TREPCA 89vsDRITA100--------
Sunday November 13GJILANvsTREPCA 89100--1-----
Sunday November 20TREPCA 89vsVELLAZNIMI100--------
Thursday November 24KEK-UvsTREPCA 89100--1-----
Games total911--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA 89------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA 89541---2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA 8911--2-1-----
Career Total651-2-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCA 89Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCA 89Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCA 89Mesfushor