HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 29 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Liridon KUKAJ

Personal data

Picture of Liridon KUKAJ
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Liridon KUKAJ
Birthday (Age):22. Qershor 1983 (40)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27TREPCA 89vsBESA1001-------
Wednesday September 07DRITAvsTREPCA 89100--------
Sunday September 11TREPCA 89vsGJILAN100--------
Sunday September 18VELLAZNIMIvsTREPCA 89100--1-----
Sunday October 23TREPCAvsTREPCA 89100--1-----
Sunday October 30TREPCA 89vsDRENICA100--------
Wednesday November 09TREPCA 89vsDRITA100--1-----
Sunday November 13GJILANvsTREPCA 89100--------
Sunday November 20TREPCA 89vsVELLAZNIMI100--------
Thursday November 24KEK-UvsTREPCA 89100--------
Games total10001-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14PRISHTINA55---151----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA 89------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA 8955--1-4-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia1010-2--2-----
Kategoria Superiore 2009-10Gramozi1616---16-----
Career Total3636-212171----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14PRISHTINAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCA 89Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCA 89Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10GramoziMbrojtes