HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Ertan HASAN

Personal data

Picture of Ertan HASAN
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ertan HASAN
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 27KEK-UvsLEPENCI100--------
Wednesday September 07LEPENCIvsPRISHTINA100--------
Saturday September 10LIRIAvsLEPENCI010--------
Sunday September 18LEPENCIvsDRENICA010--1-----
Sunday September 25DRITAvsLEPENCI010--------
Games total230--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
EUROPA League 2012-13Shkëndija1-1---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12LEPENCI211---1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11FERIZAJ------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA2442011-1-----
Career Total2752211-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
EUROPA League 2012-132012-13ShkëndijaSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12LEPENCISulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11FERIZAJSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS