HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Eron QAKALLI

Personal data

Picture of Eron QAKALLI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Eron QAKALLI
Birthday (Age):08. Dhjetor 1989 (32)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21DRITAvsLIRIA100--------
Saturday August 27LIRIAvsVELLAZNIMI100--------
Wednesday September 07HYSIvsLIRIA100--------
Saturday September 10LIRIAvsLEPENCI100--1-----
Sunday September 18TREPCAvsLIRIA100--------
Saturday September 24LIRIAvsBESA100--1-----
Saturday October 22LIRIAvsDRENICA100--------
Saturday October 29LIRIAvsDRITA100--------
Saturday November 05VELLAZNIMIvsLIRIA100--------
Thursday November 10LIRIAvsHYSI100--------
Sunday November 13LEPENCIvsLIRIA100--------
Wednesday November 23BESAvsLIRIA100--------
Games total1200--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13LIRIA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12LIRIA66----2-----
Superkupa KosovesLIRIA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11LIRIA11-1--1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10LIRIA------------
Career Total77-1--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13LIRIAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12LIRIAMesfushor
Superkupa Kosoves2011LIRIAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11LIRIAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10LIRIAPLAYERS