HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Qershor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Asman MEMAJ

Personal data

Picture of Asman MEMAJ
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Asman MEMAJ
Birthday (Age):11. Prill 1988 (34)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21DRITAvsLIRIA100-------
Saturday August 27LIRIAvsVELLAZNIMI100-------
Wednesday September 07HYSIvsLIRIA100-------
Saturday September 10LIRIAvsLEPENCI100-------
Sunday September 18TREPCAvsLIRIA100-------
Saturday September 24LIRIAvsBESA100--1----
Saturday October 22LIRIAvsDRENICA100-------
Saturday October 29LIRIAvsDRITA100-------
Saturday November 05VELLAZNIMIvsLIRIA100-------
Thursday November 10LIRIAvsHYSI100--1----
Games total1000--2----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13LIRIA-----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12LIRIA66----2----
Superkupa KosovesLIRIA-----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11LIRIA22----1----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10LIRIA-----------
Career Total88----3----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13LIRIAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12LIRIAPortier
Superkupa Kosoves2011LIRIAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11LIRIAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10LIRIAPLAYERS