HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Elvis OSMANI

Personal data

Picture of Elvis OSMANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Elvis OSMANI
Birthday (Age):08. Shtator 1976 (47)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 21TREPCAvsBESA100--------
Saturday August 27GJILANvsTREPCA101--------
Wednesday September 07TREPCAvsKEK-U100--------
Sunday September 18TREPCAvsLIRIA1001-------
Sunday October 23TREPCAvsTREPCA 89100--------
Saturday November 05TREPCAvsGJILAN101--------
Wednesday November 09KEK-UvsTREPCA010--------
Saturday November 12TREPCAvsPRISHTINA101--------
Wednesday November 23TREPCAvsDRENICA100--------
Games total8131-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA 891-1---------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA77-22-------
Superkupa KosovesTREPCA11--1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA11--3-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA44-15-------
Career Total14131311-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCA 89Sulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCASulmues
Superkupa Kosoves2011TREPCAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS