HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 28 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Kristi MARKU

Personal data

Picture of Kristi MARKU
Name:Kristi MARKU
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 02LuftetarivsTeuta100--------
Friday September 14TeutavsTirana100--------
Sunday October 07KastriotivsTeuta100--------
Sunday April 14VllazniavsTeuta101--------
Thursday May 09TomorivsTeuta100--------
Games total501--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari------2-----
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari33-2--3-----
EUROPA League 2012-13Teuta------------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta11----------
Career Total44-2--5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMbrojtes