HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 02. Shtator 2012 - 18:00 h

LuftetariTeuta
41

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Shtator 2012
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Melis DERVISHI
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 37' : Bledar MANCAKU ( 1 )
  Gol
  • 22' : Milan NIKOLIC ( 1 )
  • 28' : Lejdi LICAJ ( 1 )
  • 50' : Jasmin RRABOSHTA ( 1 )
  • 66' : Fejzo SHENAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 34' : Jasmin RRABOSHTA ( 1 | Faull per penallti )
   • 59' : Arlind NORA ( 1 | Faull )
   • 36' : Flamur TAHIRI ( 1 | Grindje )