HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Archi FATAKI

Personal data

Picture of Archi FATAKI
Name:Archi FATAKI
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 17LacivsKastrioti100--------
Sunday September 23KastriotivsTomori1001-------
Sunday October 07KastriotivsTeuta100--------
Sunday October 21TiranavsKastrioti100--------
Sunday November 18KastriotivsSkenderbeu100--------
Saturday December 01KastriotivsVllaznia1011-------
Saturday March 09KastriotivsShkumbini100--------
Saturday March 16TeutavsKastrioti100--------
Saturday April 13KastriotivsFlamurtari010--------
Games total8112-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja2-2---------
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti65113-------
Career Total85313-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiSulmues