HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Klodian ARBERI

Personal data

Picture of Klodian ARBERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian ARBERI
Birthday (Age):10. Tetor 1979 (44)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 23KukësivsBylis100--------
Saturday September 29BylisvsVllaznia100--------
Saturday October 20BylisvsLuftetari100-1------
Saturday November 17TeutavsBylis100--------
Sunday December 02BesavsBylis100--------
Sunday March 10VllazniavsBylis100--------
Saturday March 30LuftetarivsBylis100--------
Sunday April 07LacivsBylis100--------
Friday April 12BylisvsTomori1001-------
Saturday April 27BylisvsTeuta101--------
Games total100111------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Tomori------------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja----1-------
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja1-1---------
Kategoria 1 2013-14Luftetari------------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis44-121------
Kategoria 1 2009-10Lushnja106438-2-----
Career Total1510541112-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15TomoriSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10LushnjaMbrojtes