HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Isa EMINHAZERI

Personal data

Picture of Isa EMINHAZERI
Name:Isa EMINHAZERI
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 02LuftetarivsTeuta100--------
Friday September 21BesavsTeuta010--------
Sunday October 21TeutavsSkenderbeu010--------
Sunday November 04TeutavsVllaznia010--------
Saturday November 17TeutavsBylis101--------
Sunday November 25LacivsTeuta010--------
Saturday December 01TeutavsTomori100--------
Games total341--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERONIKELI11-1--1-----
Kategoria Superiore 2012-13Teuta4221--------
Kategoria Superiore 2012-13Besa2-2---1-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Career Total8442--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERONIKELIMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciSulmues