HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 20 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Rezultatet - Java 14 (02.12.2015 - 03.12.2015)

E mërkurë, 02.12.2015 - 14. Java
 14:00 hLaciVllaznia2 - 0 
 14:00 hFlamurtariKukësi0 - 1 
 17:00 hPartizaniTerbuni4 - 0 
E enjte, 03.12.2015 - 14. Java
 17:00 hSkenderbeuBylis4 - 0 
 17:00 hTeutaTirana0 - 0