HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
Rezultatet - Second Qualifying Round (19.07.2012)

E enjte, 19.07.2012 - 3. Java
 18:30 hFk RenovaFc Gomel0 - 2 
 20:00 hTiranaAalesunds Fk1 - 1 
E enjte, 26.07.2012 - 3. Java
 19:00 hFc GomelFk Renova0 - 1 
 20:00 hAalesunds FkTirana5 - 0 

8 Team(s) not playing: Teuta, Flamurtari, CS Grevenmacher, Metalurgi Rustavi, Fc Honved Budapest, Shkëndija, Portadown FC, Ac Libertas