HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Mirel JOSA


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Mirel JOSA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mirel JOSA
Birthday (Age): 01. Qershor 1963 (61)
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia3
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu11
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu14
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu13
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu16
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu1
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu1
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu1
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia5
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini2
Ndeshje miqesoreShqiperi-
Kategoria Superiore 2016-17Tirana7
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu-
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu-
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu-
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu-
Kategoria Superiore 2020-21Kukësi-
Career Total74

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaTranjer
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuTranjer
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuTranjer
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuTranjer
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuTranjer
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuTranjer
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuTranjer
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaTranjer
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniTranjer
Ndeshje miqesore2009-10ShqiperiZv/Tranjer
Kategoria Superiore 2016-172016-17TiranaTranjer
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuTranjer
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuTranjer
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuTranjer
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuTranjer
Kategoria Superiore 2020-212020-21KukësiTranjer