HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team Info - Gramozi
Gramozi
Club Name:KF Gramozi
Team Name:Gramozi
Short Name:GRA

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2011-12 Kupa e Shqiperise 36 2 0 0/0/2 2:8 0
2011-12 Kategoria 1 14 30 29 9/2/19 25:59 21
2010-11 Kupa e Shqiperise 17 4 5 1/2/1 4:7 0
2010-11 Kategoria 1 8 27 35 11/2/14 29:40 22
2009-10 Kategoria Superiore 12 33 26 6/8/19 25:43 31