HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shtator 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Euro 2017
Team Info - Izrael U-21
Izrael U-21
Address:Izrael, The Israel Football AssociationRamat Gan Stadium 299, Aba Hilell Street P.O. Box 3591 52134 RAMAT , ,  , Israel, State of 
Telephone:+972 3 617 1500
Fax:+972 3 570 2044
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:Izrael
Team Name:Izrael U-21
Short Name:Iz21

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2017 U-21 Kualifikimet 1 0 0 0/0/0 0:0 0
2010 U-21 Internationals 9 0 0 0/0/0 0:0 0