HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for BALLKANIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
115.08.201018:00 hBALLKANI - FLAMURTARI2-1thumbs_up.png
222.08.201018:00 hBALLKANI - FERIZAJ1-0thumbs_up.png
329.08.201018:00 hTREPCA - BALLKANI2-1thumbs_down.png
401.09.201017:00 hBALLKANI - KEK-U0-0draw.png
505.09.201017:00 hHYSI - BALLKANI1-1draw.png
612.09.201017:00 hBALLKANI - BESA1-1draw.png
719.09.201016:00 hVELLAZNIMI - BALLKANI2-1thumbs_down.png
826.09.201016:00 hBALLKANI - LIRIA1-1draw.png
903.10.201016:00 hPRISHTINA - BALLKANI3-0thumbs_down.png
1013.10.201015:00 hBALLKANI - DRENICA1-0thumbs_up.png
1117.10.201015:00 hTREPCA 89 - BALLKANI3-3draw.png
1224.10.201015:13 hFLAMURTARI - BALLKANI4-3thumbs_down.png
1331.10.201015:00 hFERIZAJ - BALLKANI2-1thumbs_down.png
1404.11.201015:00 hBALLKANI - TREPCA0-0draw.png
1506.11.201014:00 hKEK-U - BALLKANI2-1thumbs_down.png
1614.11.201014:00 hBALLKANI - HYSI1-2thumbs_down.png
1721.11.201014:00 hBESA - BALLKANI0-0draw.png
1806.03.201115:00 hBALLKANI - VELLAZNIMI2-1thumbs_up.png
1912.03.201115:08 hLIRIA - BALLKANI3-0thumbs_down.png
2020.03.201115:09 hBALLKANI - PRISHTINA1-0thumbs_up.png
2130.03.201115:00 hDRENICA - BALLKANI2-0thumbs_down.png
22 16:00 hBALLKANI - TREPCA 891-1draw.png
2309.04.201116:00 hLIRIA - BALLKANI-