HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Match Schedule for VELLAZNIMIIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
115.08.201018:00 hBESA - VELLAZNIMI2-1thumbs_down.png
222.08.201018:00 hFLAMURTARI - VELLAZNIMI0-0draw.png
329.08.201018:00 hVELLAZNIMI - LIRIA2-4thumbs_down.png
401.09.201017:00 hPRISHTINA - VELLAZNIMI3-2thumbs_down.png
505.09.201017:00 hVELLAZNIMI - DRENICA2-0thumbs_up.png
612.09.201017:00 hTREPCA 89 - VELLAZNIMI3-0thumbs_down.png
719.09.201016:00 hVELLAZNIMI - BALLKANI2-1thumbs_up.png
826.09.201016:00 hFERIZAJ - VELLAZNIMI1-1draw.png
903.10.201016:00 hVELLAZNIMI - TREPCA2-0thumbs_up.png
1013.10.201015:00 hKEK-U - VELLAZNIMI1-1draw.png
1117.10.201015:00 hVELLAZNIMI - HYSI1-2thumbs_down.png
1224.10.201015:05 hVELLAZNIMI - BESA0-0draw.png
1331.10.201015:00 hVELLAZNIMI - FLAMURTARI2-1thumbs_up.png
1403.11.201015:00 hLIRIA - VELLAZNIMI3-2thumbs_down.png
1507.11.201014:00 hVELLAZNIMI - PRISHTINA0-3thumbs_down.png
1613.11.201014:00 hDRENICA - VELLAZNIMI6-1thumbs_down.png
1722.11.201014:00 hVELLAZNIMI - TREPCA 893-2thumbs_up.png
1806.03.201115:00 hBALLKANI - VELLAZNIMI2-1thumbs_down.png
1914.03.201115:00 hVELLAZNIMI - FERIZAJ3-0thumbs_up.png
2020.03.201113:00 hTREPCA - VELLAZNIMI2-0thumbs_down.png
2130.03.201115:00 hVELLAZNIMI - KEK-U1-1draw.png
22 16:00 hHYSI - VELLAZNIMI2-1thumbs_down.png
2310.04.201116:00 hTREPCA - VELLAZNIMI-