HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-17 Internationals
Rezultatet - Kualifikimet Europiani 2011-12 (13.10.2011 - 18.10.2011)

E enjte, 13.10.2011 - 12. Java
 15:00 hSllovaki U-17Shqiperia U-17 -  
 19:00 hGjermani U-17Estonia U-17 -  
E shtunë, 15.10.2011 - 12. Java
 19:00 hEstonia U-17Sllovaki U-17 -  
 19:00 hGjermani U-17Shqiperia U-17 -  
E martë, 18.10.2011 - 12. Java
 16:30 hGjermani U-17Sllovaki U-17 -  
 16:30 hShqiperia U-17Estonia U-17 -  

3 Team(s) not playing: Norvegji U-17, Malta U-17, Irlanda U-17