HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-17 Internationals
Match Schedule for Shqiperia U-17Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
125.09.201001:00 hNorvegji U-17 - Shqiperia U-172-0thumbs_down.png
127.09.201001:00 hShqiperia U-17 - Irlanda U-170-2thumbs_down.png
130.09.201001:00 hMalta U-17 - Shqiperia U-171-1draw.png
1213.10.201115:00 hSllovaki U-17 - Shqiperia U-17- 
1215.10.201119:00 hGjermani U-17 - Shqiperia U-17- 
1218.10.201116:30 hShqiperia U-17 - Estonia U-17-