HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 18 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Skandali / Trajneri i "Maqedonise" fton Armend Alimin, pastaj e refuzon!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 11 Shkurt 2011 17:07   pdfShtypEmail
mirsad_jonuz_logoNje ngjarje e cuditshme ka ndodhur me trajnerin e Perfaqsueses se "Maqedonise", Mirsad Jonuz, para ndeshje miqesore me Kamerunin. Ky i fundit, pasi ka mesuar se mbrojtesi Goran Popov eshte demtuari, i ka derguar nje ftese mesfushorit shqiptare Armend Alimi, qe luan me Istra ne Koraci. Alimi ka marre leje nga drejtuesit e klubit dhe eshte nisur per ne "Maqedoni", mirepo befasisht Jonuz ka ndryshuar mendje dhe ka thirrur ne Reprezentacion mesfushorin e Rabotnickit, Borce Mancevski.

DardanoZ ZhilivodA

busy
komente