HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Janar 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
Fabio Hoxha: Me vjen turp te shkoj ne shtepi i pasuksesshëm!
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 26 Shtator 2009 18:38    pdfShtypEmail
albania_hungary_u_17_Skuadra perfaqesuese e Shqiperise per U-17 zhvilloi takimin e pare per eliminatoret e Kampionatit Europian te ardshem dhe humbi me skuadren vendase, Hungarine 0-5. Sulmuesi kryesor I skuadres...
Lexo ma...
 
U-17 Humbet thelle Shqiperia
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 26 Shtator 2009 05:54    pdfShtypEmail
serfozo_bense_aleksander_cuci_hungary_albaniaEdhe sezonin e sivjetem te Grupit 11-te eliminator per Europianin e U-17,, Shqiperia e ka filluar me nje humbje te thelle. Hungaria, shtepiakja e ketyre eliminatoreve ka ndeshkuar rende...
Lexo ma...
 
Alban Ramaj dygolesh ne fitore
nga AlbaniaSoccer    E diel, 20 Shtator 2009 16:14    pdfShtypEmail
alban-ramaj-erzgebirge-aue-Aue, ekipi ku aktivizohen futbollisti Shqiptar Skerdilajd Curri dhe ai pejan Alban Ramaj, ka shenuar nje fitore te bukur ne shtepine e saj 3-1 ndaj SV Sandhausen. Te dy futbollistet luajten si...
Lexo ma...
 
Sadulla Elezi: Dua te luaj per Shqiperine!
nga AlbaniaSoccer    E martë, 15 Shtator 2009 11:58    pdfShtypEmail
sadullai_elezi_Emri : Sadulla

Mbiemri : Elezi

Datelindja : 01-12-1991

Gjatesia : 179-cm

Pesha : 72-kg

Pozicioni : Mesfushor i majte/i djathte

Talentet shqiptare si brenda Shqiperise dhe jashte saj nuk...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL