HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga ekipet e moshave ne Shqiperi
U-17/ Xhemal Mustedanagic grumbullon ekipin
nga AlbaniaSoccer    E premte, 22 Qershor 2012 15:00    pdfShtypEmail
MustedanagicXhemal Mustedanagic trajneri kroat i perfaqesuese se Shqiperise per moshen U-17 ka grumbulluar futbollistet e tij te cilet jane perkatesisht te datelindjes 1996.

Per dhjete dite me radhe ai...
Lexo ma...
 
U-19/ Strakosha zbor dy ditor
nga AlbaniaSoccer    E premte, 22 Qershor 2012 14:56    pdfShtypEmail
Foto_StrakoshaTrajneri i Kombetares se Shqiperise per moshen U-19 Foto Strakosha ka zhvilluar ne Tirane nje zbor stervitor per te pare nga afer gjendjen e futbollisteve te cilet jane kandidate per ekipin e...
Lexo ma...
 
Amatoret ndajne tituj ne Durres
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 24 Maj 2012 18:17    pdfShtypEmail
ball_goalPerfundoi me sukses kampionati amator 2011-2012 per moshen U-15 ne Durres. Fituese e ketij kampionati doli Teuta me trajner Shpend Marku, po ashtu nga ky ekip doli edhe golashenuesi me i mire i...
Lexo ma...
 
Kupa/ U zhvillua ne Durres kupa per U-12
nga AlbaniaSoccer    E premte, 11 Maj 2012 21:42    pdfShtypEmail
kupa_shqiperisPerfundoi finalja e kupes se FSHF per moshen U-12 ne Durres. Ne kete aktivitet moren pjese 10 ekipe, qe u ndane ne 2 grupe. Ne finale u perballen ''Teuta A'-'Durresi 04'. Ndeshja e rregullt u mbyll...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL