HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zyrtare / Ilion Lika firmos me Vllaznine!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 20 Janar 2010 23:27   pdfShtypEmail
lika_ilion_thumbAshtu sic ishte parashikuar, Vllaznia e Shkodres i ka dhene çelsat e gardianit te portes ish portierit te kombetares dhe Dinamos se Tiranes, Ilion Lika. Portieri i njohur rikthehet ne kampionatin shqiptar pas mosaktivizimit gjate gjithe vitit 2009 ne Kampionatin Rus. Lika firmosi deri ne fund te sezonit me Vllaznine.

Kel Naraçi

busy
komente