HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Debuton Ilion Lika me Vllaznine!
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Janar 2010 14:19   pdfShtypEmail
lika_ilion_thumbPas me shume se dy vjet mungese ne kampionatin Shqiptar, ish portieri i kombetares eshte rikthyer dhe ka bere debutimin e tij me fanellen e Vllaznise. Prezenca e tij ishte ne pikpyetje deri para fillimit te ndeshjes pasi kartoni i futbollistit nuk kishte mberritur ende, por fatmiresisht ai ka mberritur para se arbitri i ndeshjes te vershellente per te bere shenje per fillimin e lojes. Vllaznia eshte skuadra e trete Shqiptare qe Lika aktivizohet. Ai ka luajtur me Dinamon, me Elbasanin perpara se te largohej ne kampionatin Rus dhe tani me Vllaznine

Klevis Bejkolli

busy
komente