HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ilion Lika largohet nga Vllaznia!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 28 Janar 2010 23:04   pdfShtypEmail

lika_ilion_thumbIsh portieri i kombetares se Shqiperise Ilion Lika eshte larguar nga Vllaznia dhe nuk do te luaje per "kuqeblute". Lika ka patur disa polemika me anetare te stafit te Vllaznise dhe nuk ka preferruar qe te qendroje ne ekip. Sipas burimeve brenda skuadres mesohet qe "gardiani" ka patur mosmarreveshje me Presidentin e Vllaznise Valter Fushaj dhe kjo ka qene nje nga arsyet e largimit.

Kel Naraçi


busy
komente