HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Korrik 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Mirel Josa trajneri i ri i Skenderbeut!
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 04 Shkurt 2010 22:53   pdfShtypEmail

mirel_josaAventura disa ditore e Andrea Markos ka perfunduar ne Korce. Mirel Josa eshte trajneri i ri i skuadres Korcare duke e riktheyr Tiranasin perseri ne nje terren familjar. Josa e ka drejtuar edhe edhe me pare skuadren. Ne kete menyre Skenderbeu, afron ne skuader trajnerin e trete ne 19 jave Kmapionat. Josa pritet te bej prezantimin diten e Premte dhe te jete ne fushe diten e Shtune ku debutimin e tij do ta bej pikerisht ndaj ish skuadres se vet Teutes. Prane skuadres

Kristo Zhidro


busy
komente