HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Jani Kaçi, ndihmesi i Joses tek Skenderbeu!
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 10 Shkurt 2010 06:18   pdfShtypEmail
skenderbeu_logoSkenderbeu ka zgjedhur Jani Kacin, si ndihmesin e trajnerit Mirel Josa qe prej dy ditesh ka nisur pune te skuadra Korcare. Jani Kaci do te jete zv/ trajneri i Skenderbeut se bashku me Josen me objektivin per te shpetuar kete ekip nga renia ne kategorine inferiore.

Kristo Zhidro

busy
komente