HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Sina demtohet dhe mbyll sezonin para kohe
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 12 Prill 2010 20:43   pdfShtypEmail

Elvis_Sina-stervitjeElvis Sina, mbrojtesi i Tiranes ka pesuar nje frakture ne hunde duke mbyllur keshtu para kohe sezonin. 30-vjecari pas nje dyluftimi ne ndeshjen me Teuten, me nje prej mesfushoreve durrsak eshte larguar i gjakosur nga fusha per tju drejtuar spitalit e per te marre mjekimet e nevojshme. Demtimi i pesuar do ta lere mbrojtesin per nje muaj larg futbollit te luajtur, duke i hequr keshtu mundesine per te kontribuar per skuadren bardheblu ne kete fund kampionati.

Enea Shtrepi


busy
komente