HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 03 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Tirana/ Pejic firmos per nje vit me bardheblute
nga AlbaniaSoccer   E martë, 22 Qershor 2010 22:53   pdfShtypEmail

Pero_pejicKroati Pero Pejic ka hedhur sot firmen mbi kontrate duke u bere keshtu zyrtarisht lojtar i Tiranes. Ish sulmuesi i Dinamos eshte pelqyer nga trajneri Starova dhe pasi ka gjetur gjetur akordin financiar nuk eshte menduar per te firmosur nje kontrate nje vjecare. Pejic do te jete keshtu forca me e madhe e kryeqytetasve ne sulm, ne ndeshjet e Europa Liges.

Enea Shtrepi

busy
komente