HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Isli Hidi firmos me Dinamon
nga AlbaniaSoccer   E martë, 06 Korrik 2010 22:39   pdfShtypEmail

isli_hidiDinamo ka bere nje tjeter goditje te madhe ne merkaton e veres. Kampionet e Shqiperise kane arritur te marrin ne skuader portierin e kombetares Isli Hidin. Ish portieri i Tiranes ka lene Krivbasin per tu bashkuar me blute e kryeqytetit dhe sot ai ka firmosur nje kontrate nje vjecare me kete skuader. Hidi do te nise stervitjen me Dinamon dhe do te jete ai portieri qe do te mbroje porten e bluve ne ndeshjet e Liges se Kampioneve, kunder moldaveve te Sheriff Tiraspolit.

Enea Shtrepi


busy
komente