HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Mlladen Brkic firmos me Skenderbeun
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Gusht 2010 21:51   pdfShtypEmail

BrkiSkenderbeu ka bere goditjen e rradhes ne merkaton e kesaj vere. Ish sulmuesi i Apolonise Mlladen Brkic ka firmosur dje me skuadren korcare dhe eshte bere zyrtarisht lojtare i ketij ekipi per sezonin e ardhshem. Brkic ka firmosur nje kontrate 1-vjecare dhe do te perfitoje 50 mije euro ne sezon me bardhekuqte. Pas ketij afrimi, trajneri Muca e ka konsideruar te mbyllur merkaton per skuadren e tij dhe e ka cilesuar si te kompletuar sulmin e Skenderbeut.

Enea Shtrepi

busy
komente